Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Badgley Mischka Platinum Label Erin The Drillstring Bag

Badgley Mischka Platinum Label Erin The Drillstring Bag

W miniony weekend był piękny tutaj w San Diego. Fantastycznie było wyjść i spędzić dużo czasu z przyjaciółmi. Zawsze jest fajnie, gdy zadowolę kogoś, kto jest tak pochłonięty torebkami, jak tutaj w zespole Purseblog. Kiedy mam możliwość porozmawiania o tym, co robię, co kocham, bardzo się z tego cieszę. Na szczęście ta precyzyjna okoliczność pojawiła się w ten weekend. Zapytano mnie, co jest teraz gorące, a także, jak możesz się domyślać, jedną z pierwszych rzeczy, które wskazałem, były torby pojemników. Z każdej minuty w końcu myślę o tym wzorze. Byłem więc zadowolonym obozowiczem, kiedy natknąłem się na to fantastyczne dzieło Badgley Mischka.

Gdy weekend się skończył, a także zaczął tydzień pracy, od razu byłem zachwycony, widząc kolejną fantastyczną torbę pojemnikową, która po prostu kontynuowała ten trend. Ta etykieta Badgley Mischka Platinum Erin Torba Erin Stackstring to właśnie rodzaj torby, którą mogę widzieć, że cały czas przynosiłem. Czarna skóra, a także Goldtone Grommets odgrywają jedno jeszcze jedno. Regulowane podejście do paska (kropla 20 ″ -23 ″) będzie w pełni kształtować na podejściu, a nawet na ciele. Chociaż nie zawsze jestem fanem zamknięć sznurków, to jest piękne. Jak wspomniałem, możesz przynieść tę torbę w ciągu dnia lub w nocy bez większego wysiłku. Kup z Saks za 385 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *