Zamsz jak również synergia.

Jest mnóstwo ciekawych rzeczy dzieje się w Brynn Capella Studio! Nie tylko przygotowujemy arkusze liniowe dla naszej wiosny kolekcji 2017, aby pokazać detalistom, jednak oficjalnie oficjalnie sfinalizowaliśmy nasze jesienne skóry 2017. Wybór skór był szczególnym wyzwaniem.

Było kilka razy, że wierzyliśmy, że wreszcie odkryliśmy idealną kombinację, kiedy nagle natknęliśmy się na nową skórę lub strukturę, która wydaje się być prawdziwym brakującym kawałkiem, a także modyfikacje całego podniebienia kolorów. Czujemy, że ważne jest, abyśmy wybrać skór, które nie tylko mają szereg kolorów, które działają jako jednostkę, jednak również dołączyć szereg konstrukcji. Dwa podobne kolory, z dwoma niezwykle różnymi teksturami, prawie zawsze mają bardzo inny wygląd.

Zrozumieliśmy, że chodziliśmy o równowagę między neutralami, a także kolorami. Fantastyczna rzecz o upadku, jest to, że kolory mogą być prawdziwie neutralne, były jak wiosną, kolor naprawdę pops. Więc dla nas są neutralne programu są pewnym rodzajem brązowym, jak również czarnym, jednak również niebieski, jak i zielony. Brązowy, jak również niebieskie torby oferują naprawdę dobrze dla nas, a także na ogół czarny. Oczywiście, zawsze jest ktoś, kto prosuje o czarną torbę, jednak Brynn lubi zaoferować w trudnej sytuacji czarny lub kolorze węgla, a nie pełni czerń ziarna, jednak przynajmniej każdy inny sezon, ma przynajmniej z własnym skrętem, jak zabawa kolor w środku lub inny kolorowy zamek błyskawiczny.

Ze wszystkimi tymi aspektami, a także wszystkie piękne kolory oferowane każdego sezonu, nie mogę stwierdzić, że jestem zszokowany, że zajęło nam kilka iteracji, aby odkryć najlepszą kombinację. Jedną z rzeczy, o której jestem szczególnie ekstatyczny, to dwie jesienne skóry zamszowe 2017. Wybraliśmy miękki omszaty ekologiczny, jak również bogaty kolor rdzy, który doda wyjątkowy klejnot kolorów do ziemistych kolorów jesiennej szafy. Trzymaj oko w naszej sieci społecznościowej do aktualizacji wizualnych w czasie rzeczywistym na całym naszym rozwoju stylu, a także wydarzenia!

Który system operacyjny twój ulubiony?

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

To znacznie bardziej neutralne niż czarna torba!?! 15 stycznia, 2022 tys
BTS: Tylko początkujący 3, 2016in “Business Fashion”
Preferowany maleńki odwracalny plecak jest … 31 stycznia 2022 r “Lauren”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *