Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Rhobh: „Nie wiem o tym, o czym nie wiem”.

Rhobh: „Nie wiem o tym, o czym nie wiem”.

Zespół Purseblog zabrał wczoraj na urodziny MLK, więc dzisiejsze podsumowanie Real Housewives of Beverly Hills będzie trochę inne. Zamiast naszego normalnego dmuchania, założyłem listę interesujących (i, szczerze mówiąc, często nie do interesu) rzeczy z odcinka ostatniej nocy, aby rozpocząć dyskusję.

Nie był to tak fascynujący ani pełen akcji wieczór, jak być może jesteśmy przyzwyczajeni z żon Beverly Hills, ale było błogosławione wtyczki do zasad Vanderpump i losowej kamei Paris Hilton, więc nie mogę narzekać zbytnio. To mnie jednak nie powstrzyma.

1. Kyle upuścił bombę F podczas kolacji. Dla kobiety, która niedawno była tak skandalizowana przy użyciu F-Word przez Brandi podczas wspólnego posiłku, Kyle z pewnością udało się go rozpalić podczas jej własnego przyjęcia. To moja nie do pod wrażeniem twarzy.

2. Obsada w końcu mówi, co wszyscy mówiliśmy – Taylor robi wszystko w sobie. Jako żmudna i swobodnie rasistowska (dojdziemy do tego za minutę), gdy znajduję Yolandę, jest dość szybka, gdy dotyczy tendencji Taylora do zginania każdej narracji, aby wzmocnić swoją własną. Camille, która jest coraz bardziej głosem grupy, również wydawała się zniszczona z wysiłków Taylora, aby zapewnić, że wszystkie drogi spowodowały jej zmarłego męża Griftera.

3. Wysiłki Kena o bycie dżentelmenem sprawiły, że Mauricio wyglądał gorzej. Mauricio był w jednoosobowej misji, by spędzać całą swoją dobrą prasę przez cały sezon, a kampania ta trwała do odcinka zeszłej nocy. Czy po prostu rozwinął tę zadowoloną twarz w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy dostał trochę nieocenionych botoksu, który tak zamroził? Świat może nigdy nie wiedzieć. Z drugiej strony, z drugiej strony, próby męża Lisy powstrzymania Mauricio przed publicznym kryzysem samotnej mamusi (której strony historii, której przyznał, że nigdy nie zadał sobie trudu) o tym, jak musi żyć, sprawiła, że ​​Mauricio wyglądała tylko na Mauricio O wiele więcej palantów. Cała sprawa nie odzwierciedla również dobrze dla Kyle’a – interesujące jest to, że wszystkie peryferyjne postacie, które wydają się tak nienawidzić Brandi, są tymi, które przyniosły Kyle, prawda?

4. Kolacja Kyle’a i Mauricio z Adrienne i Paulem czytali jak spotkanie zespołu. Adrienne i Paul do tej pory nie robią sobie żadnych przysług PR, a ich spotkanie z Mauricio i Kyle’em, aby sprawdzić status swoich sojuszy i omówić metodę właśnie to wszystko zrobiło, w tym zaangażowanie Kyle’a i Mauricio, wydają się craven i planowane . Przynajmniej kiedy Lisa i Brandi rozmawiają, Lisa próbuje jej doradzić, jak uniknąć tych konfliktów w przyszłości i pracować nad zawarciem pokoju i nie przyciągając większej uwagi na siebie. Nawet jeśli jest to tylko dla kamer, jest to o wiele bardziej bystra twarz do przedstawienia.

5. Adrienne i Paul udali się do Nowego Jorku, aby „zdobyć świeże powietrze”. Jako obywatel miasta chciałbym, aby wyrafinowali to, gdzie dokładnie znaleźli świeże powietrze.

6. Przypadkowy rasizm Yolandy ponownie podniósł głowę. Pouczając niektórych osób, gdzie umieścić meble w najbardziej obecnym domu swojego byłego męża, Yolanda wskoczyła na jednego z nich, mówiąc po hiszpańsku do drugiego, pomimo tego, że mówił do niej po angielsku i zrozumiał, co mówi. Uważaj swój własny biznes, Yolanda. Dwóch rodzimych użytkowników dowolnego języka mogą mówić sobie tym językiem, ilekroć by się spodoba, bez zgody

7. Faye Resnick uważa, że ​​Avril Lavigne i Nick Lachey są A-Listerami. Przedstawione bez komentarza.

8. Mówiąc ludzie, którzy nie są A-Listerami, Paris Hilton zrobił kameę. Przeważnie punkt pop-upu Paris wydawał się jej pragnieniem przypomnienia nam, że wciąż próbuje, aby jej kariera śpiewała, w tym nadchodzący koncert w Brazylii, w którym „zamyka” Jennifer Lopez. (Uwaga: „Zamknięcie” dla kogoś na koncercie nie jest prawdziwe.)

9. Ta osoba Marisa nie jest niezwykle zachwycona wobec swojego męża. Jeśli chcesz, aby twoje małżeństwo się poprawiło, a nawet przetrwać do końca roku, prawdopodobnie nie jest mądrze powiedzieć kilka kamer telewizyjnych reality, że nie kochasz go tak bardzo, jak on cię kocha w dążeniu do miejsca na miejscu Program telewizyjny Bravo. Wydaje się zwykle dość rozsądna, ale to nie jest dobry wygląd, kochanie.

10. Mauricio próbował pogodzić się z Kenem z butelką dżinu zamiast przeprosin. Ken i Lisa posiadają bary i restauracje, więc rzucanie im butelką alkoholu nie jest dokładnie tym, co zrobi wrażenie. Wiesz, co zrobiłoby wrażenie? Właściwie, wiesz, właściwie przepraszasz! A może przepraszanie dla Lisy i Brandi zamiast chcieć poradzić sobie z jedynym zaangażowanym facetem, który tak naprawdę nie był skrzywdzoną stroną. Trzeba przyznać, że Ken zdawał sobie sprawę, jak absurdalny i kulawy był to wszystko.

11. Kim ma portal do innego wymiaru w swoim domu. Żadnego słowa na temat tego, czy jej medium jest tak samo zaangażowane w trzeźwość, jak Kim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *