Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized PySblog pyta: Czy męczą się torbami Saint Laurent?

PySblog pyta: Czy męczą się torbami Saint Laurent?

Kiedy Anthony Vaccarello pokazał się w Saint Laurent w 2016 roku, miał ogromne buty do wypełnienia. W ciągu zaledwie kilku lat jego poprzednik Hedi Slimane radykalnie zmienił obraz publiczny (nie wspominając o nazwie) marki, zwiększając przychody, odnawiając prawie wszystko w składzie produktu, a także punkt widzenia. Jednak tak szybko, jak przybył, postanowił odejść, a także Vaccarello pojawił się na jego miejscu, w niezwykle niepewnej pozycji: marka właśnie przeszła niezwykle publiczną, a także niezwykle znaczącą zmianę estetyczną, która była niezwykle widoczna z kupującymi, jeśli nie z krytykami. (Ostatecznie kupujący mają znaczenie dla spółki macierzystej marki, Kering.) Vaccarello musiał zrobić coś więcej niż tylko przetłumaczyć pracę Slimane, jednak czas był zły na ogromną zmianę w kolekcji. Jednak po dwóch latach czas na to może być teraz.

W maju skomponowałem dokładnie, jak ogromna część strategii torebki Saint Laurent od kilku lat miała w rzeczywistości wiele podobnych torb na ramię z logo. Modyfikacje asortymentu nieco z każdą nową kolekcją, jednak wygląd został stworzony bardzo wcześnie pod Slimane, a także Balloon, aby zająć większość tożsamości torebki w YSL. Innym ogromnym aspektem asortymentu torebki marki jest Sac de Jour, który był również dość wczesnym dodatkiem pod Slimane, który pozostał w dużej mierze niezmieniony w ciągu dwóch lat, odkąd Vaccarello przejął swoją pracę, z wyjątkiem drobnych poprawek sprzętowych również jako mniej ustrukturyzowany wybór dla większych rozmiarów torby. Publiczne zdjęcie toreb marki stało się nieco stagnacyjne.

Torba Saint Laurent Bellechasse, 1990 USD za pośrednictwem Nordstrom

Najbardziej godnym uwagi dodatkiem do torebki stabilnej pod Vaccarello był prawdopodobnie Belechasse, który jest neutralną, dopasowaną torbą na ramię bez sprzętu logo, który określa większość kompaktowych opcji YSL. Był to umiarkowany sukces, przynajmniej w oparciu o moją postrzeganie, jednak nie był to rodzaj torby, która wzbudziła zainteresowanie entuzjastów torby, takich jak wiele pierwszych debiutów w torbie pod Slimane. Vaccarello pokazał pewne oznaki, że ma na myśli nadzorowanie wprowadzenia większej liczby torebek, takich jak Bellechasse, takich jak podobnie nieupradzona Amalia, która jest bez logo torby na siodło, która niedawno jest w sklepach.

Problemem może się jednak zmierzyć, że Saint Laurent polega na tym, że te nowe style nie są szczególnie wyjątkowe ani przyciągające uwagi, a także torby w składzie Saint Laurenta, które są dobrze zrozumiałe przez publiczność od wielu lat a także zaczynają wykazywać zmęczenie. Ważne jest, aby wszystkie marki miały linię zawierającą wiele cichszych utworów, ponieważ torebki są publiczną umową z linią mody dla znacznie więcej ludzi, niż kiedykolwiek będzie w stanie wybrać skórzane spodnie marki lub uroczyste sukienki z składu z składu , Konieczne jest skręcający wybór super-distintowych elementów namiotu. Jeśli pozwolisz kupującym zmęczyć się tymi stylami, nie oferując czegoś nowego, a także ekscytującego, kupujący zwykle szukają gdzie indziej, a także trudniej jest przesunąć te bardziej subtelne opcje. Style Keystone stanowią haczyk dla całej marki, a także wymagają, aby zachować świeżość.

Bag Saint Laurent Amalia, 1990 USD za pośrednictwem Nordstrom

Jeśli wymagasz ostatniego przykładu marki, która nieco zła tę rutynę, od czasu zmiany projektanta, możesz spojrzeć na Givenchy, który pozwolił Antigonie, Nightingale, a także Pandorę nieco dłużej na końcu Riccardo Tisci’s Kadencja bez dostarczenia czegoś podobnie interesującego do znalezienia następnego. (To prawda, że ​​Givenchy próbował z horyzontem, jednak egzekucja była nieco wyłączona, podobnie jak torba nie złapała tak szeroko.) Saint Laurent może potencjalnie skierować się w kierunku dokładnie tego samego, męczącego losu, jeśli to możliwe, jeśli to możliwe, jeśli to możliwe Nie ma czegoś fajnego w przygotowaniu dla kupujących w następnym sezonie lub dwóch.

W każdym razie to postrzegam od kupujących-na razie są gotowi zabawiać style Slimane, jednak dostarczył marce tak wiele koncepcji, które w jego krótkim czasie prowadzi. Vaccarello będzie musiał wkrótce wyjść dalej na swój własny wygląd, przynajmniej z wielkim debiutem lub dwoma. Pozwól nam zrozumieć, co uważasz za określony w komentarzach Saint Laurent.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *