LesportSac Patent Asana Yoga Bag

Sam jestem bardziej osobą z paskiem do jogi, jednak zdecydowanie dostępnych jest wiele osób, które wykorzystują stylowe torby do podnoszenia swojego spoconego domu na matę jogi po zajęciach. Kilka z tych toreb nie jest tak modnych, jednak jest to temat dyskusji jeszcze raz. Kiedy więc zidentyfikowałem tę torbę LesportSac Asana Yoga, zastanawiałem się: „Cokolwiek wydarzyło się w wieku stylowych torb jogi?” Podobnie jak wiek „IT-Bag”, ten wiek, który zrodził szpiega Fendi, a także Chloe Paddington, ten zniknął. W rzeczywistości jest to obecnie jedna z dwóch torb jogi na Shopbop, oba LesportSac.

Ale jestem w tym pociągnięcie, ponieważ szczerze mówiąc, patentowy materiał nylonowy wygląda tak odpornie, jakby mógł stać na pęczkach. Nylon Lesportsac może się tak pochwalić, rozumiem z doświadczenia, a także poobijanych worków z przeszłości, jednak wydaje się to tak futurystyczne, jak i współczesne, co naprawdę nie może zrobić? To jest jak Borg ze Star Trek. OK, udawajmy, że nigdy nie stwierdziłem, że tak dobrze, jak możesz wrócić do udawania, że ​​jestem modnym miłośnikiem torebki, a także profesjonalistą jogi zamiast geekowego miłośnika torebki, a także okazjonalnego praktyka jogi.

Naprawdę teraz jestem wciągnięty do tego cylindrycznego materiału. Widzisz, lubię jogę bikramu wykonaną w gorącym pokoju, a także ten materiał absolutnie ukryłby obrzydliwość spoconej matki, podczas gdy może nie pozwolić jej oddychać. Ponadto po prostu podoba mi się wygląd czarnego patentu- na ten temat, a także na LesportSac Black Patent Little Weekender. Zdobądź Shopbop za 62 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *