Lucky Brand Just A Stitch Away Bag

Piperlime to wspaniała strona dla doświadczonych torebek godnych ceny. Jest tak wiele do wyboru i będziesz na pewno znaleźć coś, co nie sprawi, że torebka i/lub rachunek bankowy będzie płaczał.

W tym samym czasie strona zapewnia również typy stylistki gwiazd Rachel Zoe. Uwielbiam sprawdzać jej typy torebek i nie tylko. Nie jestem jednak pewien, czy jestem z nią w tym wyborze, prawda?

Rachel Zoe, nienawidzę tego mówić, ale całkowicie nie zgadzam się z tobą w Lucky Brand tylko torba z odejścia. To torba, która się dzieje i szczerze mówiąc, oprócz dżinsów i białej koszulki, nie mogę wymyślić, kiedy go użyję. Może gdybym nadal był na studiach i mógłbym go użyć do kręcenia moich książek? Noszenie go jako torby krzyżowej wydawałoby się dla mnie zbyt kłopotliwe, co wyraźnie jest przełomem. Tak, wygląda na odporne i tak, jest kilka kolorów, aby przyciągnąć uwagę, ale nadal nie jestem fanem. W takim przypadku, czy jesteś po stronie wyboru Rachel lub moim nieporozumieniem? Kup za pośrednictwem PiperLime za 249 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *