Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Sprawdź wiosną Chanel Boy Bags i nowe reklamy Alice Dellal dla linii

Sprawdź wiosną Chanel Boy Bags i nowe reklamy Alice Dellal dla linii

Kiedy w zeszłym tygodniu zauważyliśmy modelkę Alice Dellal na Chanel Show, powinniśmy wiedzieć, że oznaczało, że będzie powtórzyć swoją rolę twarzy coraz bardziej popularnej kolekcji torb Chanel Boy. W tym tygodniu Chanel wydał najnowsze zdjęcia kampanii reklamowej Dellala, w których przedstawiają ją, konie i szereg oszałamiających torebek Chanel z wiosny 2013. Rzeczy jeździeckie nie jest jednym z zwykłych tropów Chanel (ponieważ zwykle jest to z markami takimi jak Hermes i Gucci), ale w moim wiecznym pięcioletnim umyśle konie są zawsze dobrym wyglądem.

Same torby są również całkiem niezły wygląd. Witryna Chanel zawiera nam zdjęcia toreb, które właśnie trafiały do ​​sklepów, i są dokładnie tym, czego można oczekiwać od wiosennego pokazu marki 2013-podstawowe kolory, zmieszane z odrobiną charakterystycznej kombinacji czarno-ivory Chanel z Chanel . Jest też trochę Stingray, który stał się czymś w rodzaju zszywek w torbie dla chłopców. Aby zapowiedzieć zarówno torby, jak i reklamy, dołącz do nas poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *