Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Sneakerheads celebrytów otrzymują naprawę, podczas gdy przynoszą torby z Chanel, Balenciaga, Gucci, a także znacznie więcej

Sneakerheads celebrytów otrzymują naprawę, podczas gdy przynoszą torby z Chanel, Balenciaga, Gucci, a także znacznie więcej

Muszę tutaj być szczery: to dziwna mieszanka losowych celebrytów pojawiających się w losowych miejscach. (Członkowie obsady znajomych, żony raperów, żony baseballowe, Katy Perry) Jednak jeśli jesteś na przejażdżce, to torba jest naprawdę satysfakcjonująca. Ponadto celebrytki powinny być znacznie bardziej poważne w swoich tradycyjnych podstępach, niż się zdawałem, ponieważ byłem zdumiony, widząc, kto pojawił się na przypadkowym wydarzeniu Reebok w Soho.

Courtney Cox
Wręcz boczna torba
2550 USD przez Saks
Nie byłem w stanie wpisać punktu widzenia na temat preferencji torebki Courtney Cox, ponieważ nie uważam, że kiedykolwiek zapewniła mi możliwość. Jednak właśnie tutaj zostawia obiad w Catch z elastyczną czarną skórę, The Row Sideby Bag.

EJ Johnson
Hermès Aligator Kelly Bag
EJ Johnson włożył swoje najlepsze czerwone spodnie (i niektóre akcesoria) na niedawne obchody wakacyjne generacji Amfar w Nowym Jorku. Przynosi swoją preferowaną hermès aligator Kelly Bag.

Emmy Rossum
Ralph Lauren Soft Ricky Bag
2500 $ za pośrednictwem Ralpha Lauren
W przeciwieństwie do Courtney Cox, Emmy Rossum zapewniła nam wiele okazji, aby zastanowić się nad wyborem w torbie, a także założenie co? Ona jest naprawdę w Ralph Lauren Rickys. Są typem jej rzeczy.

Hannah Jeter
Chanel Tradycyjna torba klapy
Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective
Oto Hannah Jeter, przynieś pikowaną tradycyjną klapę Czarną Chanel, gdy opuszcza wydarzenie Reebok w Nowym Jorku.

Jhené Aiko
Chanel Denim Flap Bag
Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective
Piosenkarka/autorka tekstów Jhené Aiko została niedawno znaleziona, że ​​przynieś tę uroczą jeansową torbę Chanel, gdy opuściła Nocną Spot West Hollywood Delilah.

Katy Perry
Charlotte Olympia Walk of Fame spersonalizowane sprzęgło
Kupuj Charlotte Olympia przez Net-A-Porter
Katy Perry niedawno przeszła na dywan wydarzenia podczas premiery świątecznej uroczystości biurowej z spersonalizowanym sprzęgłem Charlotte Olympia Walk of Fame. Jeśli mrużisz, zauważysz, że z pewnością nosi jej imię. Zaskakujące jest to, że to uścisk nie jest oferowany wyłącznie tym, którzy naprawdę mają gwiazdę na Walk of Fame.

Tammy Rivera
Gucci Dionysus Top Deal z torbą
3500 $ za pośrednictwem Gucci
Love & Hip Hop: gwiazda Atlanta Tammy Rivera niedawno jadła z mężem Waka Flocka Flame at Catch (oczywiście). Przyniosła niezwykle zaawansowaną ofertę Gucci Dionizus z torbą na ich specjalny wieczór.

Zoë Kravitz
Tote konsumencki Balenciaga Bazar
1 265 USD za pośrednictwem Balenciaga
Zoë Kravitz również pojawił się na tym samym wydarzeniu Soho Reebok, w którym uczęszczała Hannah Jeter. Przynosi pozornie bezdenną torbę konsumpcyjną Bazar Bazar, a także ma wyjątkowo matrycę. Ta torba może obejmować tłum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *