Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Sara Berman Decca Midi Studded Torb

Sara Berman Decca Midi Studded Torb

To może być potencjalnie miłość od pierwszego wejrzenia. Torba do przenoszenia Sara Berman Decca Midi została powitana z otwartymi ramionami przez Little Ol ’Me. Torba jest sklasyfikowana torba do przenoszenia, ale posiada również wiele cech podobnych do hobo, co oczywiście kocham. Ale to nie tylko kształt, ani nie jest to kolor, w rzeczywistości nie jest to żadna rzecz, która uwielbiam torbę. Podsumowując, każdy aspekt łączy się harmonijne wykonanie torebki.

Pierwszą rzeczą, którą zaobserwowałem, był krawat między kolorem a kształtem. Kocham ich obu. Szara skóra jest niesamowita i zawsze staram się znaleźć wspaniałą nową szarą torbę. Gray to rodzaj koloru, który naprawdę wydaje się wybierać prawie każdy strój. Kształt jest garbowany i bajeczny. Jeśli nie jesteś jednym dla garbaty torby, to może nie być dla ciebie; Biorąc jednak pod uwagę, że jestem znaczącym fanem prawie wszystkiego, co garbaty, ten jest idealny w mojej zaułku.

Kolejną rzeczą, która mogłaby doprowadzić ludzi do kochania lub nienawidzenia, jest niewątpliwie stadnina. Dla tych z was, którzy absolutnie przewyższają szaleństwo stadnin, znowu może to nie być dla ciebie. Osobiście uwielbiam złotą stadning na pasku i bazie. W rzeczywistości stadning wzdłuż bazy przypomina mi trochę torby Alexander Wang Coco, ale po recenzji torby Meg mam wrażenie, chociaż inny kształt jest znacznie lepszy. Stunki wzdłuż dolnej torby nie wyglądają tak ciężko jak kokos, co powoduje, że odetchnę z ulgą. Otwórz tę oszałamiającą torbę, a znajdziesz satynową podszewkę lewoziarną. Jak możesz powiedzieć, jestem fanem tej torby. Czy jesteś? Przejdź przez Net-A-Porter za 645 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *