Projektant torebki do obejrzenia: Belstaff

Wydaje się, że tak trudno jest wpaść do świata torebki znikąd i złapać wystarczającą uwagę, aby wszystko działo, ale czasami projektanci udaje się, że tak się stało; W tej chwili Belstaff jest na rolce. Nie zdezorientuj się, Belstaff produkuje torby i buty dla kobiet i kobiet od 1924 roku, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy ożywienie było niesamowite. Największe gwiazdy Hollywood spisały torby Belstaff, a im więcej torebek widzę, tym coraz więcej się zakocham.

Dzisiejszy koncentruje się na Clutch Red Belstaff Wimbourne, wyróżniającym się projekcie. Nie wierz mi, kiedy mówię, że to oszałamiający? Wystarczy sprawdzić wiodącą kobietę, Jessikę Chastain, niosąca ją.

Zawsze uwielbiałem dobre sprzęgło, a ta torba Belstaff nie jest inna – przestronna, ale nie zbyt duża, oszałamiająca konstrukcja i opcjonalny pasek na ramię. Kolor to głęboki czerwony odcień, który tak dobrze działa z zimową garderobą, a ja pociąga mnie ta torba. Co więcej, Jessica sprzedaje wygląd, prawda? Cena wynosi 1695 USD za pośrednictwem Belstaff.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *