Givenchy Eclipse Cut Hobo

Cóż, nie wskazałem tego w ten sposób, ale oczywiście dzisiaj jest Dzień Tekstry w Purseblog. Wcześniej tego ranka rozmawialiśmy o oszałamiającym pikowaniu pikowanej teczki Bottega Veneta, a także teraz mamy ciekawe zniszczenie, które sprawdzono na hobo zaćmienia Givenchy.

Więc co dokładnie to zrobili? Właściwie dokładnie to, jak to brzmi. Ale będziesz musiał skakać, aby zobaczyć zbliżenie.

Cóż, Givenchy pokroi skórę! Dokładniej, przyłożyli dziesiątki przecinających się wyników laserowych w górnej warstwie skóry, wystawiając w małych częściach kolorystyka pod spodem. To bardzo fajny efekt, ale pozostawia mi kilka pytań.

Moje pierwsze zmartwienie dotyczy trwałości. Niepokojące wydaje się, że skóra odsuwa się tam, gdzie jest wycięta powierzchnia, a także muszę myśleć, że z czasem zaostrzy ten efekt. Cokolwiek takiego spowoduje, że torba zużyje się o wiele szybciej niż jej nieistniejące odpowiedniki, a także gdy wiele osób uważa zakup torby tak droga, trwałość jest problemem.

Możliwe, że Givenchy zrobił coś, aby rozwiązać ten potencjalny problem, tak jak powinien mnie weryfikować każdy rodzaj wysokiej klasy marki. Gdybym funkcjonował przy założeniu, że tak, powiedziałbym, że to naprawdę bardzo fajna torba. Krojenie jest tak dokładne, a także niepokojące tak doskonale kontrolowane, że cieszę się, że stały się tutaj kreatywne, a także próbowały czegoś nowego. Mam tylko nadzieję, że na dłuższą metę zadziała dla każdego, kto dostanie torbę. Przejdź przez Barneys za 1675 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *