Wprowadzając Gucci Vault

ze zrównoważonym rozwojem w czołówce umysłów konsumentów, w połączeniu z modą z lat 90. i na początku 2000 roku, torebki vintage rosną przez ostatnie kilka lat. Podczas gdy inspirowane vintage projekty i przebudzenia archiwalne są w dzisiejszych czasach sezonowe zdarzenia (i nikt nie robi ich lepiej niż Gucci), nie ma nic takiego jak oryginał. Ale mając tak wiele miejsc na zakupy, a pytania o autentyczność są kwestią luksusowych kupujących odsprzedaż, można się spodziewać wahania. Jednak wszyscy wygrywają, gdy same marki luksusowe dołączają do rynku odsprzedaży, a Gucci pomaga pionierowi ruch.

Vault to wiele różnych rzeczy jednocześnie: czas czasowy, archiwum, biblioteka, laboratorium i miejsce spotkań.

Niedawno Gucci uruchomiła Vault, nową eksperymentalną przestrzeń koncepcyjną online, o której myślą dyrektor kreatywny Alessandro Michele. Vault to pełne doświadczenie konsumentów implikowane dla wspierania inspirującego dialogu, który wykracza poza granice czasu i przestrzeni. Konsumenci mogą szturchać się po sklepieniu i odkrywać vintage, kolekcje kapsułek i wiele innych. Kurat vintage RTW, torby, buty i akcesoria to główne wydarzenie, ale skarbca to znacznie więcej niż tylko zakupy. Można przeczytać historie, gry do gry i oczywiście torby do opinii.

Vintage Suede Take on Bag, 70. (2000 USD)

Torebka ze skóry vintage, lat 80. (3000 USD)

Mówi się, że nazywanie sklepienia jest inspirowane atmosferą magii z cennymi przedmiotami, które reprezentują miłość do piękna, marzeń i pasji. Ogólnie rzecz biorąc, Vault to dyskurs między przeszłością a przyszłością, ale zawsze mocno zakorzeniony we współczesnym – wszystko, co jest znowu nowe. Doświadczenie użytkownika jest niezwykle niesamowite i bardzo Gucci, z wysoce stylizowanymi zdjęciami, jasnymi kolorami i odważną grafiką. Co do samych produktów? Każdy kawałek vintage ma za sobą historię, a konsumenci kupują znacznie więcej niż tylko nowy (dla nich) kawałek, ale także część bogatej historii Gucciego. Ostatecznym aspektem i jedną z najfajniejszych części skarbca jest skupienie się na narażeniu nowej fali projektantów. Klienci mogą dowiedzieć się i kupować produkty od szeregu niezależnych projektantów. Kliknij poniższy link, aby odkryć znacznie więcej z Vault.

Odkryj Gucci Vault

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *