Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Świętuj wiosnę z prądem z Prady

Świętuj wiosnę z prądem z Prady

, po raz pierwszy przedstawiliśmy Cię do porannej torby Prady pod koniec ubiegłego roku. W samą porę na jesień łatwo było zakochać się w słynnej skórze Saffiano w Pradzie w pięknych bogatych tonach, a teraz na wiosnę 2020 r. Ponownie odwiedzamy ten nowy klasyk. Jego zakrzywiona sylwetka jest zarówno przyciągająca wzrok, jak i praktyczne, a małe poranki jest najlepsze na co dzień. Wystarczająco duży, aby nosić codzienne potrzeby, ale niezbyt duże, jego lekko strukturalny kształt może być noszony lub noszony za pomocą odpinanego paska. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tej torby, sprawdź nasz wpis wprowadzający z zeszłej jesieni.

Obserwowany także na wiosennym wybiegu w Pradzie z nowością pleciony, poranna torba nadal stanowi nacisk na markę. Jest tutaj, a teraz jest najlepszy czas, aby złapać ten nowoczesny klasyk.

Poranek to wyjątkowy element do zakupu tej wiosny. Ta torba na aktualizację w pięknym pastelowym różowym, a nawet w jasnej bieli, będzie podstawą wiosennej garderoby. Jeśli jesteś różową osobą, jest to torba dla Ciebie-wystarczająco wymazana, ale wciąż przyciągający wzrok kolor ten najlepszy odcień różu doda popu do każdego stroju. Ładnie leży na podstawowej sylwetce poranki. Połączyliśmy poranek z dwoma pięknymi kwiatowymi sukienkami z kolekcji Prady Spring 2020. Kup teraz wersję 3/4 rękawa za pomocą Bergdorf Goodman za 1910 USD lub opcję bez rękawów za 1830 USD za pomocą Saks.

Zdobądź teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *